Spoštovani starši in učenci.

Težko pričakovani zimski športni dan bo organiziran v torek, 1. 3. 2022. V nadaljevanju vam pošiljamo informacije o izvedbi športnega dne.

Učenci, ki so oddali prijavnice za smučanje na Cerknem:

Zbor učencev na parkirišču za šolo ob 7. uri.

Učenci ste oblečeni v smučarski kombinezon. Ostalo opremo imate v nahrbtniku (čelada, smučarske rokavice, smučarska očala in smučarski čevlji). Smuči in palice naj bodo spete skupaj in označene z imenom in priimkom.

Šolsko malico reditelji prevzamete v jedilnici (sendvič in plastenka vode za tiste učence, ki so običajno prijavljeni na šolsko malico).

Ob 11.30 je organiziran topel obrok za vse učence v restavraciji Alpska Perla (topel obrok je vključen v ceno smučarske vozovnice).

Predviden povratek v Novo Gorico je ob 15. uri.

Učenci, ki so oddali prijavnice za pohod na Škabrijel:

Zbor učencev je ob 8. uri v matični učilnici.

Kosilo za učence, ki so nanj naročeni, je po prihodu v šolo, predvideno po 13. uri. Za odjavo od kosila starši oziroma učenci poskrbite sami.

Učenci, ki niso oddali prijavnice za zimski športni dan, se lahko priključijo le pohodu na Škabrijel. Odsotnost na dnevu dejavnosti morajo starši ustrezno opravičiti.