Spoštovani starši in sedmošolci.

V nadaljevanju je še nekaj pomembnih informacij v zvezi s prihajajočim odhodom v šolo v naravi:

• učenci potrebujejo prevleko za vzglavnik in prevleko za prešito odejo (spodnjo rjuho za vzmetnico dobimo v koči),
  • potrebujejo plastenko ali bidon za vodo,
  • tisti, ki si boste izposodili smučarsko opremo, potrebujete s seboj 42 evrov gotovine (čevlji, smuči, palice 35 evrov, čelada 7 evrov), prosimo za točen znesek. Smučarski kombinezon in smučarske rokavice si ni mogoče izposoditi!
  • za učence je zagotovo pomembna informacija tudi ta, da tokrat mobilni telefoni niso dovoljeni,
  • kamere tipa »go pro« ne bodo dovoljene,
  • zaradi lažjega transporta predlagamo, da uporabite mehke potovalne torbe in ne kovčke.

PRIHOD V ŠOLO, ODHOD AVTOBUSA:

• ob prihodu v šolo, učenci prevzamejo malico in plastenko vode v jedilnici, odhod avtobusa je predviden ob 7. uri,
  • šofer avtobusa vam bo pomagal naložiti prtljago na avtobus. Ponovno opozarjamo, da naj bodo smuči spete skupaj s palicami, smučarski čevlji pa posebej v torbi (ne plastična vrečka!). Vsa oprema mora biti označena z imenom in priimkom učenca (predlagamo “american silver tape” in alkoholni flomaster),
  • na avtobusu niso dovoljeni nahrbtniki,
  • med potjo bomo imeli postanek za malico (postajališče Lukovica na avtocesti, za koriščenje toalete je potrebno plačati 50 centov), kosilo bo ob prihodu v kočo.

Smučarska oprema (kombinezon, rokavice, čelada) naj bo spravljena tako, da jo bodo učenci imeli pri roki že prvi dan, saj bomo po kosilu že odšli na smučišče.

Ob tej priložnosti poudarjamo, da skrbno načrtujete količino potrebnih oblačil, saj učenci ne potrebujejo npr. dvojne bunde – smučarska bunda je primerna za vse ostale aktivnosti, ki so načrtovane, kot tudi za samo pot na Kope in povratek v Novo Gorico.

Kontaktna telefonska številka spremljevalcev v šoli v naravi: 040 326 428. Številka je namenjena nujnim primerom v popoldanskem in večernem času.

Razmere na Kopah: https://www.kope.si/razmere/

Prihod v Novo Gorico: predvideno med 16. in 16.30 (odvisno od prometne konice v Ljubljani in postanka na poti) v petek bomo na spletni strani objavili obvestilo z uro, ko bo avtobus na Razdrtem.

Za učence, ki se šole v naravi ne udeležujejo oziroma bodo na Kope odšli v drugi skupini, bo organiziran pouk v šoli.

Za dodatne informacije smo vam na razpolago po epošti. V primeru kakršnihkoli relevantnih sprememb, bomo to objavili na šolski spletni strani.

Lep pozdrav do ponedeljka po počitnicah – ostanimo zdravi, da bo dogodivščina na Kopah naša!

NE SPREGLEJTE: načrt dela šole v naravi in SEZNAM OPREME