SLJ, SLOT2 (slovenščina za tujce) – Zvonka Kajba

Učenci prejemajo gradivo za delo od doma neposredno s strani učiteljice po elektronski pošti oziroma kot sporočila v eAsistentu.

V kolikor gradiva niste prejeli ali pa imate kakršnokoli vprašanje, lahko pišete učiteljici na epošto zvonka.kajba@os-franaerjavca.si.

6. razred

25. 5. 2020 - 29. 5. 2020
18. 5. 2020 - 22. 5. 2020

N2I 1 – NINA MARTELANC

N2I 1 4., 5. in 6. razred 9. teden

N2I 2 – NINA MARTELANC

N2I 2 5. in 6. razred 9. teden

ŠPO – ALJAŽ DOLGAN

Navodila Šport

Šport Atletika – Tek na dolge proge

Šport Atletika – Visoki in nizki start

GOS – TEA BEVK

KAKO SE LOTIM DELA V KUHINJI

MAT – DOLORES ŠTRUKELJ, NASTJA DEBENJAK

27_Ponovitev obseg in ploščina kvadrata in pravokotnika

Navodila maj_3.teden

26_Ponavljanje in utrjevanje

Preverjanje MAT rešitev

POMNI

GEO – HELENA CIZEJ

GEO_6.r_ NAVODILO_ZA_DELO_18.-22.5.2020

ŠPO, NŠP – DUŠKA SUZIĆ

ŠPORT 6. razred

NŠP 4. razred, 5. razred in 6. razred

TJA – TANJA DEBENJAK

TJA 6. C pp Listening

TJA 6.C učni list House&furniture

TJA 6.C učni list prepositions

TJA 6. C My home 18.5-22.5, 114.-117.uu

ŠPO – DARINKA LAH

ŠPORT 6. c- 9. teden

ŠPORT 6. b- 9. teden

LUM – GORDANA ŠTUCIN

Učenje na daljavo 6.B LUM 18.5.2020

TJA – VALENTINA BATAGELJ

TJA, 6. B, 9. teden, 18. 5. 2020 do 22. 5. 2020

6. B Rooms in a house, 9. in 10. teden

ZGO – ANGELIKA KONCUT ŽORŽ

ZGO 6. ABC Navodila za delo doma 9. teden

NAR – VILMA SERAŽIN BRUS

Rešitve nalog preverjanja za NARAVOSLOVJE 6

TJA – POLONA ZAVRŠNIK

TJA, 6. razred, učni list

TJA, 6. A, 9. teden

GOS – VILMA SERAŽIN BRUS

GOS 6.b ali mi hrana lahko škoduje 9. teden

GUM – MILENA PRINČIČ

6.r.Rebusi

6.r.Križanka

11. 5. 2020 - 15. 5. 2020

TJA – VALENTINA BATAGELJ

TJA, 6. B, 8. teden, 11. 5. 2020 do 15. 5. 2020

N2I 1 – NINA MARTELANC

N2I 1 4., 5. in 6. razred 8. teden

N2I 2 – NINA MARTELANC

N2I 2 5. in 6. razred 8. teden

N2I 2 5. in 6. razred 8. teden UL Tipi di negozi

MAT – DOLORES ŠTRUKELJ, NASTJA DEBENJAK

24_PROSTORNINA KOCKE

25_PROSTORNINA KVADRA

Navodila maj_2.teden

pretvarjanje-mešano, obseg, ploščina-z-rešitvami

Rešitve_prostornina kocke in kvadra

utrjevanje-obseg-ploc5a1c48dina-povrc5a1ina-in-prostornina-z-rec5a1itvami

NUM, LUM – GORDANA ŠTUCIN

Učenje na daljavo NUM 4ABC 5ABC 6BC – 17 učenk – 8.5.2020

Učenje na daljavo 6.C LUM 8.5.2020

Učenje na daljavo 6.B LUM 11.5.2020

Učenje na daljavo NUM 4ABC 5ABC 6BC – 17 učenk – 15.5.2020

Učenje na daljavo 6.C LUM 15.5.2020

NŠP, ŠPO – DUŠKA SUZIĆ

ŠPORT 6. razred

NŠP 4. razred, 5. razred in 6. razred

TJA – TANJA DEBENJAK

TJA 6. C pp Prepositions

TJA 6C učni list Home

TJA 6. C My home 11.-15. 5. 2020, 110-113. učna ura

GEO – HELENA CIZEJ

GEO_6.r_ NAVODILO_ZA_DELO_11.-15.5.2020

GEO_6.r_SUBPOLARNI_IN_POLARNI_PAS_11.-15.5.2020

GEO_6_r_NAVODILO_ PONOVITVENI_KVIZ_11.-25.5.2020

ZGO – ANGELIKA KONCUT ŽORŽ

ZGO 6. ABC Navodila za delo doma 8. teden

Citiranje literature_6. razred

ŠPO – DARINKA LAH

6. b 8. teden

6. c 8. teden

GOS – TEA BEVK

KAKO PREPREČIŠ KVARJENJE ŽIVIL

NAR – VILMA SERAŽIN BRUS

NAR 6 – navodilo za 8. teden

GOS 6.b kaj jem 8. teden

NAR 6 – preverjanje

TJA  POLONA ZAVRŠNIK

TJA, 6. A, 8. teden

TIT – KRAGELJ SIMON

Tehniški dan Šivanje, maj 2020

NTE – KLEMEN LEBAN

NTE 4. 5. 6. razred 8. teden

NRA – KLEMEN LEBAN

NRA 4. 5. 6. razred 3. teden

NRA 4. 5. 6. razred 6. teden

NRA 4. 5. 6. razred 8. teden

NRA 4. 5. 6. razred 8. teden

LUM – GORDANA ŠTUCIN

Učenje na daljavo 6.A LUM 14.5.2020

SLJ – MOJCA BATIČ ŠKARABOT

Praznik Čebelice z Muco copatarico – 6. razred

GUM – MILENA PRINČIČ

6.r.Brenkala

4. 5. 2020 - 8. 5. 2020

ZGO – ANGELIKA KONCUT ŽORŽ

Rešitve preverjanja znanja preteklega tedna: Preverjanje znanja_rešitve

Citiranje spletnega vira

Gradivo – Delavska družina

Gradivo – Kmečka družina

Gradivo – Meščanska družina

Gradivo -Plemiška družina

Katero temo sem dobil

Projektno delo – splošna navodila

Projektno delo – seznam tem in podrobnejša navodila

PROJEKTNO DELO – Ocenjevalni obrazec

ZGO 6. ABC Navodila za delo doma 7. teden

MAT – DOLORES ŠTRUKELJ, NASTJA DEBENJAK

Navodila maj_1.teden

20_ponavljanje in utrjevanje

21_Površina kocke

22_Površina kvadra

23_Prostorninske enote

POVRŠINA kocke in kvadra

Rešitve Obseg, ploščina, pravokotnik in kvadrat

Rešitve nalog U str.149,150,153,154,155,156,159,160

N2I 1 – NINA MARTELANC

N2I 1 4., 5. in 6. razred 7. teden

N2I 2 – NINA MARTELANC

N2I 2 5. in 6. razred 7.teden

TJA – TANJA DEBENJAK

TJA 6. C My home 4.-8. 5. 2020, 106-109. učna ura

TJA 6. c pp MY HOME

NŠP, ŠPO – DUŠKA SUZIĆ

NŠP 4. razred, 5. razred in 6. razred

ŠPORT 6. razred

GOS – TEA BEVK

Gospodinjstvo 6.AC Prehranske navade in varna hrana

KAKO PREPREČIŠ KVARJENJE ŽIVIL

ŠPO – DARINKA LAH

6. c 7. teden

6. b 7. teden

GEO – HELENA CIZEJ

GEO_6.r_ NAVODILO_ZA_DELO_4.-8.5.2020

GEO_6.r_SUBTROPSKI_PAS_4.-8.5.2020

GEO_6.r_ZMERNO_TOPLI_PAS_4.-8.5.2020

TJA – POLONA ZAVRŠNIK

TJA, 6. A, 7. teden

LUM – GORDANA ŠTUCIN

Učenje na daljavo 6.B LUM 4.5.2020

Učenje na daljavo 6.A LUM 7.5.2020

NAR – VILMA SERAŽIN BRUS

NAR 6 – navodila in list od 4.5. do 8.5.2020

ŠPO – ALJAŽ DOLGAN

Ocenjevanje pri predmetu Šport

GOS – VILMA SERAŽIN BRUS

GOS 6.b maščobe in sladkorji 7.teden

SLJ – MOJCA BATIČ ŠKARABOT

6., 7., 8. razred – navodila maj 2020

Vaje za utrjevanje zapisa

GUM – MILENA PRINČIČ

6.r.GLASBILA S TIPKAMI

20. 4. 2020 - 24. 4. 2020

N2I 1 – NINA MARTELANC

N2I 1 4., 5. in 6. razred 6. teden

N2I 1 4., 5. in 6. razred 6. teden UL 1 La giornata

N2I 1 4., 5. in 6. razred 6. teden UL 2 La mia giornata

N2I 2 – NINA MARTELANC

N2I 2 5. in 6. razred 6. teden

TJA – TANJA DEBENJAK

TJA 6. C present continuous 20. 4. 2020, 102. učna ura

TJA 6. C present continuous 22. 4. 2020, 103. učna ura

TJA 6. C preverjanje znanja 23. 4. 2020, 104. učna ura

TJA 6. C preverjanje znanja 24. 4. 2020, 105. učna ura

TJA 6. C 2. del preverjanja znanja

ŠPO – DARINKA LAH

ŠPORT 6. b

ŠPORT 6. c

LUM, NUM – GORDANA ŠTUCIN

Učenje na daljavo 6.B LUM 20.4.2020

Učenje na daljavo 6.A LUM 23.4.2020

Učenje na daljavo NUM 4ABC 5ABC 6BC – 17 učenk – 24.4.2020

Učenje na daljavo 6.C LUM 24.4.2020

MAT – DOLORES ŠTRUKELJ, NASTJA DEBENJAK

Navodila 6.teden

16_Ploščinske enote

17_Ploščina

18_PLOŠČINA

19_ponavljanje in utrjevanje

GOS – TEA BEVK

Gospodinjstvo 6.AC

ZGO – ANGELIKA KONCUT ŽORŽ

ZGO 6. razredi – navodila za 6. teden

ZGO 6.razredi – Preverjanje znanja

TJA – VALENTINA BATAGELJ

TJA 6. B, 6. teden, 20. 4. 2020 do 24. 4. 2020

6. B THE SILVER STATUE

ŠPO – ALJAŽ DOLGAN

Šport 6. teden

ŠPO, NŠP – DUŠKA SUZIĆ

NŠP 4. razred, 5. razred in 6. razred

ŠPORT 6. razred

TJA – POLONA ZAVRŠNIK

TJA, 6. A, 6. teden

NAR – VILMA SERAŽIN BRUS

NAR 6 – Vrste stebel 20.4. do 24. 4. 2020

SLJ – MOJCA BATIČ ŠKARABOT

6. razred – rešitve – 2. del delovni zvezek – Bolezen na obisku – preverjanje

6. razred – rešitve – 2. del delovni zvezek – Zgodilo se je POPRAVLJENA DATOTEKA (datum in ura 24. 4. 2020 11:20)

6. razred – rešitve – 2. del delovni zvezek – Dogajalo se bo POPRAVLJENA DATOTEKA (datum in ura 24. 4. 2020 11:20)

6. razred – navodila – slovenščina 20. 4. 2020

GEO – HELENA CIZEJ

GEO_6.r_ NAVODILO_ZA_DELO_20.4.-24.4.2020

GEO_6.r_SUBTROPSKI_PAS_20.4.-24.4.2020

GEO_6.r_TOPLOTNI_ PASOVI_RESITVE_20.4.-24.4.2020

GEO_6.r_TROPSKI_PAS_20.4.-24.4.2020

GOS – VILMA SERAŽIN BRUS

GOS 6.b vaje meso,ribe,stročnice ob 20. 4. do 24. 4. 2020

GOS 6.b navodilo za 20.4. do 24.4. 2020

GUM – MILENA PRINČIČ

6.r., Tolkala

14. 4. 2020 - 17. 4. 2020

TJA – VALENTINA BATAGELJ

TJA 6. B, 5. teden, 14. 4. 2020 do 17. 4. 2020

6 Present continuous_vaje1

GOS – TEA BEVK

Gospodinjstvo 6.AC Razvrščanje živil v skupine 2.del

MAT – DOLORES ŠTRUKELJ, NASTJA DEBENJAK

Navodila 5.teden

13_Obseg kvadrata

14_OBSEG (1)

15_obseg pravokotnika

TJA – POLONA ZAVRŠNIK

TJA, 6. A, 5. TEDEN

ŠPO, NŠP – DUŠKA SUZIĆ

ŠPORT 6. razred

NŠP 4. razred, 5. razred in 6. razred

N2I 1 – NINA MARTELANC

N2I 1 4., 5. in 6. razred 5. TEDEN

N2I 1 4., 5. in 6. razred Rešitve 5. teden (NOVO! datum in ura 19. 4. 2020 19:30)

N2I 2 – NINA MARTELANC

N2I 2 5. in 6. razred 5. TEDEN Navodila

N2I 2 5. in 6. razred Rešitve 5. teden (NOVO! datum in ura 19. 4. 2020 19:30)

ZGO – ANGELIKA KONCUT ŽORŽ

ZGO 6.B Učna ura 27 – Utrjevanje_Znanosti

ZGO 6.C Učna ura 28 – UL_matematika

GEO – HELENA CIZEJ

GEO_6.r_ NAVODILO_ZA_DELO_14.4.-17.4.2020

GEO_6.r_TROPSKI_PAS_14.4.-17.4.2020

ŠPO – ALJAŽ DOLGAN

Navodila Šport 5. teden

Šport 5. teden 1

Šport 5. teden 2

TJA – TANJA DEBENJAK

TJA 6. C present continuous 15. 4. 2020, 99. učna ura

TJA 6. C present continuous 16. 4. 2020, 100. učna ura

TJA 6. C present continuous 17. 4. 2020, 101. učna ura

SLJ – MOJCA BATIČ ŠKARABOT

6. razred – navodila – slovenščina 14. 4. 2020

6. razred – razlaga – opis bolezni

6. razred – rešitve – 2. del delovni zvezek – Zdravja ne odtehtajo vsi zakladi sveta

GLAGOL – glagolski časi – 6. razred

TIT – SIMON KRAGELJ

Gradivo in naloge Les 2

ŠPO – DARINKA LAH

6. c dekleta

6. b

NAR – VILMA SERAŽIN BRUS

NAR 6. navodilo in steblo – 14.4. do 18. 4. 2020

GUM – MILENA PRINČIČ

Spoštovani učenci, starši-15. 4. 2020

6.r., Godala,1

godala risanka

GOS – VILMA SERAŽIN BRUS

GOS 6.b meso, ribe stroč od 14-4. do 17.4.2020

LUM, NUM – GORDANA ŠTUCIN

Učenje na daljavo 6.A LUM 16.4.2020

Učenje na daljavo 6.C LUM 17.4.2020

Učenje na daljavo NUM 4ABC 5ABC 6BC – 17 učenk – 17.4.2020

NTE – KLEMEN LEBAN

NTE 4. 5. 6. razred 5. teden

6. 4. 2020 - 10. 4. 2020

TJA – VALENTINA BATAGELJ

TJA 6.B, četrti teden, 6. 4. 2020 do 10. 4. 2020

6 B IGRA in navodila

N2I 1 – NINA MARTELANC

N2I 1 4., 5. in 6. razred 4. TEDEN

N2I 2 5. in 6. razred 4. TEDEN Navodila

REŠITVE PRETEKLEGA TEDNA

N2I 1 4., 5. in 6. razred Rešitve 1-3. teden

REŠITVE TEGA TEDNA

N2I 1 4., 5. in 6. razred Rešitve 4. teden

N2I 2 – NINA MARTELANC

N2I 2 5. in 6. razred 4. TEDEN Navodila

REŠITVE PRETEKLEGA TEDNA

N2I 2 5. in 6. razred Rešitve 1-3. teden

ŠPO, NŠP – DUŠKA SUZIĆ

ŠPORT 6

NŠP 4., 5. in 6. razred

ZGO – ANGELIKA KONCUT ŽORŽ

ZGO 6.A Učna ura 29 – Utrjevanje_Znanosti

ZGO 6.B Učna ura 26 – UL_matematika

ZGO 6.C Učna ura 27 – UL_Astronomija

GEO – HELENA CIZEJ

GEO_6.r_ NAVODILO_ZA_DELO_6.-10.4.2020

GEO_6.r_TOPLOTNI_ PASOVI__6.-10.4.2020

GEO_6.r_VREME_IN_PODNEBJE_6.-10.4.2020

ŠPO – ALJAŽ DOLGAN

Navodila Šport 4. teden

Šport 4 teden 1

Šport 4 teden 2

MAT – DOLORES ŠTRUKELJ, NASTJA DEBENJAK

11_Analiza preverjanja

Rešitve preverjanja-list1

Rešitve preverjanja-list2

Rešitve preverjanja-list3

6 ABC 12_Dolžinske enote in merjenje obsega

MAT DDP – DOLORES ŠTRUKELJ

MAT 6 – DOPOLNILNI POUK

TJA – TANJA DEBENJAK

TJA 6. C present continuous, 6. 4. 2020, 95. učna ura

TJA 6. C present continuous, 8. 4. 2020, 96. učna ura

TJA 6. C present continuous, 9. 4. 2020, 97. učna ura

TJA 6. C reading comprehension 10. 4. 2020, 98. učna ura

GOS – BEVK TEA

RAZVRŠČANJE ŽIVIL V SKUPINE 1.del

SLJ – MOJCA BATIČ ŠKARABOT

6. razred – razlaga – glagol

6. razred – rešitve – 2. del delovni zvezek – Izražamo dejanja, stanja in dogajanja

6. razred – Številke okoli nas – vprašanja za preverjanje snovi

6. razred – GLAGOL

6. razred – navodila – slovenščina 6. 4. 2020

6. razred – rešitve – Igre danes in nekoč – preverjanje

6. razred – Številke okoli nas – vprašanja za preverjanje snovi – rešitve

6. razred – navodila – slovenščina 8. 4. 2020

TIT – SIMON KRAGELJ

Naloga, izdelava plakata, Les

GUM – MILENA PRINČIČ

6 Veseli pastir

ŠPO – DARINKA LAH

ŠPORT 6. c

ŠPORT 6.b

NAR, SPH – VILMA SERAŽIN BRUS

korenine – igra spomin

NAR 6. navodilo in steblo od 6. 4. do 10.4.2020

Navodilo za GOS 6.b jajce 6. 4. do 10. 4. 20

LUM, NUM – GORDANA ŠTUCIN

Učenje na daljavo 6.B LUM 6.4.2020

Učenje na daljavo 6.A LUM 9.4.2020

Učenje na daljavo NUM 4ABC 5ABC 6BC – 17 učenk – 10.4.2020

TJA – POLONA ZAVRŠNIK

TJA, 6. A, 4. teden

TJA, PRESENEČENJE, 6. a, 4. teden

MPZ – MILENA PRINČIČ

MPZ (8. 4. 2020)

MPZ, Loka in grad, 8.4.2020

Viharnik vrh gora

Vseslovensko petje s srci.1docx (1)

MPZ, 10. 4. 2020

Ptičje strašilo, 27.3.2020

NTE – KLEMEN LEBAN

NTE 4. 5. 6. razred 4. teden

30. 3. 2020 - 3. 4. 2020

MAT – Dolores Štrukelj, Nastja Debenjak

6. razred MAT 3. teden

Rešitve preteklega tedna

Rešitve skladni koti (popravljen) (popravljeno, datum in ura 1. 4. 2020 20:30)

Rešitve vrste kotov

Rešitve seštevanje in odštevanje kotov

Navodila za preverjanje

10_PREVERJANJE ZNANJA O KOTIH

MAT DDP – Dolores Štrukelj

Merjenje in računanje s koti

GOS – Tea Bevk

GOS 6. RAZRED 30.3. DO 3.4.2020

N2I 1 – Nina Martelanc

N2I 1 4., 5. in 6. razred 3. TEDEN

N2I 2 – Nina Martelanc

N2I 2 5. in 6. razred 3. TEDEN Navodila

N2I 2 5. in 6. razred 3. TEDEN Rešitve vaj

ZGO – Angelika Koncut Žorž

ZGO 6.A Učna ura 28 – UL_matematika

ZGO 6.B Učna ura 25 – UL_Astronomija

ZGO 6.C Učna ura 26 – UL – Medicina

ŠPO – Aljaž Dolgan

Navodila Šport 3. teden

Šport 3 teden 1

Šport 3 teden 2

TJA – Valentina Batagelj

TJA 6.B, učna ura 87 – 90, 30. 3. 2020 – 3. 4. 2020

ŠPO – Duška Suzić

ŠPORT 6. razred 30.3. – 3.4.20

TJA – Tanja Debenjak

TJA 6. C priprava na NPZ, 30. 3. 2020, 91. učna ura

TJA 6. C reading comprehension, 1. 4. 2020, 92. učna ura

TJA 6. C reading comprehension, 2. 4. 2020, 93. učna ura

TJA 6. C reading comprehension, 3. 4. 2020, 94. učna ura

ŠPO – Darinka Lah

6. b razred fantje

6. c razred dekleta

GEO – Helena Cizej

GEO_6.r_KROZENJE ZEMLJE OKOLI SONCA_RESITVE__30.3.-3.4.2020

GEO_6.r_VREME_IN_PODNEBJE_RESITVE_30.3-3.4.2020

GEO_6.r_ NAVODILO_ZA_DELO__30.3.-3.4.2020

GEO_6.r_ VRTENJE ZEMLJE OKOLI SVOJE OSI_RESITVE__30.3.-3.4.2020

GUM – Milena Prinčič

6. r. Dvorak

6. a, 6. b, 6. c besedilo Domača pesem

LUM, NUM – Gordana Štucin

Učenje na daljavo 6.B LUM 30.3.2020

Barvni krog

Učenje na daljavo 6.A LUM 2.4.2020

Učenje na daljavo NUM 4ABC 5ABC 6BC – 17 učenk – 3.4.2020

Učenje na daljavo 6.C LUM – 3.4.2020

SLJ – Mojca Batič Škarabot

6. razred – navodila – slovenščina 30. 3. 2020 – 3. 4. 2020

NAR – Vilma Seražin Brus

NAR 6 -Navodilo za delo od 30. 3. do 3.4. 2020

TJA – Polona Završnik

TJA, 6. A, 3. teden

MPZ – Milena Prinčič

Zemlja pleše-1., 2., 3. glas

MPZ, 3. 4. 2020

GOS – Vilma Seražin Brus

MLEKO IN MLEČNI IZDELKI-prispevek

Navodila za GOS 6.b 2. in 3. 4. 2020

NTE, NRA – Klemen Leban

NTE 4. 5. 6. razred 3. teden

NRA 4. 5. 6. razred 3. teden

23. 3. 2020 - 27. 3. 2020

MAT – Dolores Štrukelj, Nastja Debenjak

6 ABC Skladni koti 23.3.2020

6 ABC 5_Skladni koti 23.3.2020

6 ABC Seštevanje in odštevanje kotov 24.3.2020

6 ABC 6_Seštevanje in odštevanje kotov 24.3.2020

7_Vrste kotov

Vrste kotov

Kot 1 – slika

Kot 4 – slika

8_Ponavljanje in utrjevanje

UL_seštevanje in odštevanje kotov

UL_seštevanje in odštevanje kotov (2)

UL_vrste kotov (1)

UL_vrste kotov (2)

MAT DDP priprava na tekmovanje – Dolores Štrukelj

Priprava na matematično tekmovanje

GOS – Tea Bevk

6 AC GOS

ogroženost koralnih grebenov

 ZGO – Angelika Koncut Žorž

NAVODILA ZA ODKLEPANJE DOKUMENTOV IZ ZGODOVINE IN DKE 

ZGO 6.A Učna ura 27 – UL_Astronomija

ZGO 6.B – Učna ura 24 – UL _Medicina

ZGO 6.B Učna ura 24 – UL_Utrjevanje sklopa izumi

ZGO 6.C Učna ura 25 – UL_meje razvoja znanosti in razvoja

ZGO 6.C Učna ura 25 – UL_Utrjevanje sklopa izumi

N2I 2 – Nina Martelanc

N2I 2 5. in 6. razred 2. TEDEN Navodila

N2I 2 5. in 6. razred 2. TEDEN Učni list ANIMALI

TJA – Valentina Batagelj

TJA 6.B, učna ura 83, 23. 3. 2020

TJA 6.B, učna ura 84, 85, 86 24. 3. 2020 – 27. 3. 2020

6 C Slušni posnetki iz učbenika – zapis

TJA – Tanja Debenjak

TJA 6. C present continuous, 23. 3. 2020, 87. učna ura

TJA 6. C present continuous, 25. 3. 2020, 88. učna ura

TJA 6. C present continuous, 26. 3. 2020, 89. učna ura

TJA – Polona Završnik

TJA, 6. A, 2. teden

ŠPO – Aljaž Dolgan

Navodila učencem pri predmetu Šport

Šport 6-9.razred 2.teden

Šport 6-9.razred 2.teden2

ŠPO – Darinka Lah

6. C, ŠPO, dekleta, 23. 3. – 27. 3. 2020

6. B, ŠPO, fantje, 23. 3. – 27. 3. 2020

GUM – Milena Prinčič

6.razred, ena ura, drugi teden

ŠPO – Duška Suzić

VAJE ZA ŠPORT

SLJ – Mojca Batič Škarabot

6. a in 6. c 23.3.2020 – 24.3.2020

Povem, vprašam, ukažem, odgovorim – rešitve – 6. razred

dom. branje Avtobus ob treh – vprašanja – 6. razred devetletke

Poročani govor

Slovenščina 24. 3. 2020 – 6. razred – Mojca Batič Škarabot

6. razred – navodila – slovenščina 25. 3. 2020

6. razred – razlaga – opis igre

6. razred – rešitve – 2. del delovni zvezek – An bam, pet podgan

6. razred – navodila – slovenščina 27. 3. 2020

6. razred – rešitve – 2. del delovni zvezek – Kdo sem jaz

NAR – Vilma Seražin Brus

NAR 6 -Opazovanje kalitve rastline

NAR 6.r Zapis v zvezke kalitev

NAR 6- navodilo 23.3. do 27.3. 2020

GEO – Helena Cizej

GEO_6.r_NAVODILO__23.-27.3.2020

GEO_6.r_VREME_IN_PODNEBJE_23.-27.3.2020

GEO_6.r_KROZENJE_ZEMLJE_OKOLI_SONCA_23.-27.3.2020

GOS – Vilma Seražin Brus

GOS 6.b VITAMINI in MS rešitve

GOS 6,b Zapis v zvezke in navodilo za vajo 22. do 27. 3.

20 GOS 6.b Vaje -sad in zel 1

LUM, NUM – Gordana Štucin

Učenje na daljavo 6.A LUM 26.3.2020

Učenje na daljavo 6.C LUM – 27.3.2020

Učenje na daljavo NUM 4ABC 5ABC 6BC – 17 učenk – 27.3.2020

MPZ – Milena Prinčič

MPZ-2

16. 3. 2020 - 20. 3. 2020

SLJ – Mojca Batič

Navodila 6A in 6C

Rešitve iz delovnega zvezka za 6. razred

Števniki

dom. branje Iskanje Eve – 6. razred devetletke – naloge

Rešitve iz delovnega zvezka za 6. razred

Števniki – 6. razred devetletke

6 Slovenščina – delo doma za 20. 3. 2020

dom. branje Avtobus ob treh – 6. razred devetletke – preverjanje

MAT – Dolores Štrukelj

Kot in krog – uvodna ura 1, Grška abeceda

Merjenje in načrtovanje kotov 6.a in 6.c 19.3.2020

MAT – Nastja Debenjak

snov petek_Merjenje in načrtovanje kotov

vaje 16 -19

rešitve 16.3-19. 3

TJA – Valentina Batagelj

Delo od doma v prvem tednu 6.B

Delo od doma v prvem tednu 6.B petek

6 ANSWER KEY

TJA – Tanja Debenjak

TJA 6 C present continuous; 83. učna ura

TJA 6. C present continuous; 84. učna ura

TJA 6. Cpresent continuous; 85. učna ura

TJA 6. C present continuous; 86. učna ura

TJA – Polona Završnik

6A

LUM – Gordana Štucin

Učenje na daljavo od 16.3.2020 naprej

6R LUM – 4 – SLIKANJE – BARVNI KROG

6R LUM – 5 – LIKOVNI MOTIVI – ŽANR

6. razred Učenje na daljavo LUM in LS – 19.3.2020

Učenje na daljavo 6.C LUM – 20.3.2020

Učenje na daljavo NUM 4ABC 5ABC 6BC – 17 učenk – 20.3.2020

GOS – Vilma Seražin Brus

6B Gospodinjstvo- navodila 19.3.2020

6B Sadje in zelenjava

6B VITAMINI IN MINERALNE SNOVI

ŠPO – Duška Suzić

ŠPO 6 in 7 razred

ZGO – Angelika Koncut Žorž

NAVODILA ZA ODKLEPANJE DOKUMENTOV IZ ZGODOVINE IN DKE

ZGO 6.A Učna ura 26 – UL _Medicina

ZGO 6.B Učna ura 23 – UL_meje razvoja znanosti in razvoja

ZGO 6.C Učna ura 24 – UL_novi viri energije

GEO – Helena Cizej

GEO_6.r_NAVODILO_1.teden

GEO_6.r_VRTENJE_ZEMLJE_OKOLI_SVOJE_OSI GEO_

6.r_KROZENJE_ZEMLJE_OKOLI_SONCA