Spoštovani starši!

Skladno z učnim načrtom za športno vzgojo prvega triletja devetletke, bomo v septembru izpeljali  plavalni tečaj za učence tretjih razredov. Plavalni tečaj, ki ga bodo izvajali športni pedagogi skupaj z zunanjimi sodelavci, bo potekal predvidoma od 2. 9. do 8. 9. 2020 na bazenu v Novi Gorici. Učenci bodo prihajali v šolo kot običajno ob 8.00. Na bazen bomo odšli skupaj. Vračali se bomo v času kosila.

Učenci bodo za plavalni tečaj potrebovali:

  • kopalke (oprijete),
  • plavalno kapo,
  • brisačo,
  • majico s kratkimi (ali dolgimi) rokavi – kopalni plašč,
  • zaščitno kremo za sončenje,
  • sušilec za lase in glavnik,
  • natikače (priporočeno).

Priporočamo, da imajo učenci s seboj dvoje kopalk in toplo majico ali kopalni plašč, da se v odmoru ne bi prehladili.

V primeru slabega vremena bo pouk po urniku, tečaj pa bo prestavljen na poznejši termin.

Želimo vam lepe počitnice.

Aktiv učiteljic bodočih 3. razredov in športni pedagogi

 

Dostopnost