Obveščamo vas, da je prihod v šolo za učence omejen na vhode, ki jih je bilo potrebno upoštevati prvi šolski dan. Jutranje varstvo za 1. razrede je v igralnici pred učilnico 1. C, učenci od 2. do 5. razreda po počakajo na svoje učitelje v šolski avli.

Starši pridete po otroke, ki obiskujejo podaljšano bivanje k vhodu C (vhod v šolsko stavbo z zadnje strani – bela ograja), tam počakate na dežurnega učitelja, ki bo poskrbel, da boste z otrokom odšli domov, kolikor hitro bo to mogoče. V primeru slabega vreme, ko so vsi otroci v učilnicah, pa pridete starši čez šolsko igrišče do nadstreška in tam počakate na dežurnega učitelja.

Ure odhodov domov so sledeče: 13.00, 14.00, 15.15 in 16.00.

Verjamemo, da se bomo kmalu ulovili, zato se vam zahvaljujejo za razumevanje in potrpežljivost.

Dostopnost