Danes smo se ob 7.35 zbudili in se naštimali, pojedli in se odpravili smučati. Za razliko od drugih dni, smo danes smučali od 9. do 16. ure. Smučali smo na drugih progah. Učiteljice so nam pripravile presenečenje – tekmovanje v smučanju. Po končanem smučanju smo se peš odpravili do koče. Tam smo pojedli kosilo in po kosilu smo se lahko odpočili. Ob 18. uri so nam pogledali sobe in če so bile pospravljene, smo lahko uporabljali telefone. Za popestritev večera so nam učiteljice pripravile odštekano modno revijo. Bila je zelo zabavna.

Tako so danes zapisale dnevnik šole v naravi dekleta iz spodnjega nadstropja.

Učiteljice pa dodajamo še: čestitke vsem učencem in učenka za udeležbo smučarske tekme. Bilo je čutiti nekaj strahu, vendar smo na koncu čisto vsi navijali in odlično odpeljali progo.

Dostopnost