Spoštovani starši devetošolcev.

Objavljamo obvestilo pristojnega ministrstva o prihajajočem spletnem srečanju, na katerem bodo predstavili štipendije, ki jih podeljuje Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije.

Vsebina okrožnice:

Spoštovani,

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije bo že drugo leto zapored pripravil spletno srečanje, ki bo v sredo, 16. 2. 2022, ob 16.30 in v četrtek, 10. 3. 2022, ob 17. uri in na katerem bo predstavil štipendije, ki jih dodeljuje. To so:
– Zoisova štipendija,
– štipendija za deficitarne poklice,
– štipendije Ad futura za mednarodno mobilnost,
– štipendija za Slovence v zamejstvu in po svetu.

Zainteresirani, še posebej pa mladi bodo izvedeli tudi, kje najdejo informacije o štipendijah drugih ustanov in kje iskati razpise za kadrovske štipendije. Odgovorili bomo na vsa njihova vprašanja.

Na dogodek se zainteresirani lahko prijavijo tukaj: https://www.1ka.si/a/6b9bb525

Dostopnost