Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bodo zaposleni v slovenskih osnovnih šolah 9. marca 2022 sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, zato bodo na ta dan osnovne šole po Sloveniji zaprte.

Osnovne šola Frana Erjavca Nova Gorica bo organizirala nujno varstvo za učence od 1. do 5. razreda in sicer med 7.30 in 15.30 uro. Učencem bomo na ta dan zagotovili tudi šolsko prehrano tako, kot so običajno prijavljeni za posamezni obrok.  

Šolski prevoz na ta dan ne bo organiziran v nobeno smer.

Prosimo vas, da nam potrebo po nujnem varstvu vašega otroka sporočite na epoštni naslov tajnistvo@os-franaerjavca.si, najkasneje do petka, 4. 3. 2022 do 12. ure.

V primeru, da nas obvestite o potrebi po nujnem varstvu vašega otroka, pričakujemo, da bo vaš otrok na ta dan v šoli tudi prisoten. Ob morebitni odsotnosti zaradi bolezni, je potrebno odjaviti šolsko prehrano na epoštni naslov solska.prehrana@os-franaerjavca.si.

Lep pozdrav.

Mag. Lara Brun, ravnateljica  

Dostopnost