Spoštovani starši, učenci in učitelji.

Obveščamo vas, da bo 10. marca 2022 za našo šolo izveden dogodek z naslovom “KONEC IGRE”, ki se ga lahko udeležite brezplačno na daljavo.

Kot vzgojno-izobraževalni zavod se zavedamo, da je eden naših primarnih ciljev, poleg zagotavljanja varnega in spodbudnega učnega okolja, poskrbeti tudi za celostno podporo našim učencev v procesu odraščanja ter jih ozaveščati o pasteh, ki prežijo nanje, in s tem imamo v mislih tudi skrb za vas starše in zaposlene.

V ta namen smo se ponovno povezali z vseslovenskim družbeno odgovornim programom Neodvisen.si, ki ozavešča mlade o različnih pasteh zasvojenosti ter z izvirnimi pristopi kakovostno povezuje različne družbene skupine.

Dokumentarni program Konec igre, ki bo predstavljen za našo šolo, ima namen ozavestiti mlade, starše in učitelje o novodobnih pasteh, ki se prikrito sidrajo v naše vsakdanje življenje.

Dokumentarni program Konec igre bo v sredo, 10. 3. 2022, ob 20. uri, vodil pa ga bo Bojan Kodelja.

Dogodek bo trajal 45 minut, potrebno pa se je prijaviti nekoliko prej. V nadaljevanju vam pošiljamo podatke za dostop, ki si jih skrbno shranite do 10. 3. 2022.

Povezava do online studia v živo: https://omrezje.neodvisen.si/social/dogodki/online-v-zivo/sole/konec-igre

Aktivacijska koda za dostop:  OSFeng22

Pomembno:

• Ko kliknete na zgornjo povezavo za ogled dogodkov, vas le-ta vodi do strani, kjer si lahko preberete več o vsebini dogodka.
  • Na desni strani pa je datum in naziv vaše šole ter gumb VSTOPI ONLINE.
  • Ob kliku na VSTOPI ONLINE se vnese aktivacijska koda, ki vam bo omogočila ogled dogodka ob 20. uri.
  • Ne pozabite vklopiti zvočnike.

V priponki vam pošiljamo še eVabilo, kjer lahko že danes preberete nekaj vsebinskih informacij za pokušino.

Prijazno vabljeni na dogodek.