Spoštovani starši! 6. in 7. septembra 2022 načrtujemo 2-dnevni športni dan za učence 9. razredov. V okviru obveznih športnih dni smo pripravili dvodnevno planinsko turo v Julijskih Alpah. Ker je pot relativno dolga in bomo eno noč prespali v planinski koči, vas prosimo, da se držite priporočil o opremi, da bi nam bilo vsem čim lepše na poti. Program poti: 1.dan 5.10                            zbor na železniški postaji v Novi Gorici 5.29 – 6.45                 vožnja z vlakom do Bohinjske Bistrice 6.45 – 7.30                 avtobusni prevoz do Koče pri Savici 7.30-16.00                  pohod Savica-Koča pod Bogatinom-Koča pri Krnskih Jezerih 16.00-21.00                ogled okolice koče in Krnskega jezera, večerja, priprava na spanje 2.dan 8.00-10.00                   vstajanje, zajtrk, priprava na odhod v dolino 10.00-12.00                spust v dolino Lepene 12.00-14.00                malica, avtobusni prevoz Lepena –Kobarid 14.00-15.00                ogled Kobariškega muzeja 15.00-16.30                avtobusni prevoz Kobarid-Nova Gorica Oprema: Obutev naj bo primerna za daljšo hojo (»vansice«, »allstarke« in copati namenjeni dvoranskemu športu niso primerni!!!) Oblačila naj bodo tako za toplo kot tudi hladno (oz. mrzlo vreme), oblačila v nahrbtniku naj bodo še posebej zavita v najlonsko vrečko. Poleg majice in hlač z dolgimi rokavi naj imajo s seboj tudi nepremočljivo vrhnje oblačilo (anorak, jakna, pončo). Hrana in pijača: hrane naj imajo učenci s sabo dovolj za prvi dan, za zvečer in naslednje jutro pa je možnost urediti hrano v Koči pri Krnskih jezerih po spodnjih cenah. Vode naj bo v nahrbtniku vsaj 1,5l (sokove in vode z okusom odsvetujemo). Za spanje potrebujejo dve rjuhi ali spalno vrečo, v koči je možna izposoja ekoloških rjuh. Prosimo, vas da temeljito premislite o tem, koliko hrane bodo otroci vzeli s sabo in koliko jo bodo lahko kupili v koči ter se odločite za spodnje ponudbe (obkrožite): PRIJAVNICO BODO UČENCI PREJELI 1. ŠOLSKI DAN. Prosimo vas, da jo izpolnite in do petka, 2. 9. 2022 vrnete V KABINET ŠPORTA, lahko pa jo oddajo tudi starši na 1. roditeljskem sestanku, ki je predviden 2. 9. 2022. Na prijavnici so zapisane cene iz preteklega leta. Informativni izračun cene za prihajajočo izvedbo športnega dne je še v pripravi, saj je odvisen od števila prijavljenih učencev.  SEZNAM opreme PRIJAVNICA
Dostopnost