Planinski izlet Po domačih logih

Izlet je bil namenjen udeležencem poletnega planinskega tabora v Podljubelju, a je Planinsko društvo povabilo tudi tiste, ki niso bili v taboru in radi hodijo na pohode.
Izlet je bil v soboto, 25. novembra 2023. Zbirno mesto je bilo ob 9.00 v Rožni Dolini na parkirišču med Mercatorjem in Lidlom.
Pohod je bil namenjen spoznavanju domačih stezic. Skozi zgodbo smo iskali skriti zaklad, odkrivali čare jesenskega gozda, se orientirali in tudi ustvarjali. Na koncu smo se družili in se posladkali s štrudljem in z bonboni, ki nam jih je postregla družina naše vodnice Urške Modrijan. Vsak otrok je prejel tudi darilce – barvice ali voščenke.
Zaključek izleta je bil v Vrtojbi na parkirišču za avtodome. Izlet se je zaključil ob 16.00. Na izletu nam je bilo lepo in smo se zabavali.

Ema Ilić, 5.c

Dostopnost