V tednu od 11. do 15. novembra 2019 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz računalništva Bober. Na tekmovanju so sodelovali učenci od 2. do 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili sledeči učenci:

2. razred:

  • Bellei Drajne,
  • Mia Furlan,
  • Deni Hajdarović,
  • Maj Klemenčič,
  • Tine Koren,
  • Črt Mervič,
  • Tilen Omerčević,
  • Sofia Trebše,
  • Mila Anamarija Valentinčič,
  • Žan Bitežnik,
  • Zala Bizjak Batistič,
  • Asja Bratož,
  • Lan Grilanc,
  • Iza Strel,
  • Daniel Vajkić,
  • Jakob Jenko,
  • Gal Markočič,
  • Ajna Mujić,
  • Miha Škarabot,
  • Lara Žabar,
  • Mija Žabar.

3. razred:

  • Zarja Pavlin,
  • Anabela Andov,
  • Sofija Bačar,
  • Iris Dakskobler,
  • Karolina Nemec,
  • Zoja Arčon Radonjić,
  • Žan Bensa,
  • Rina Jarc,
  • Vid Komel,
  • Lukas Curk,
  • Alin Sušnik.

4. razred:

  • Maks Mezga,
  • Kim Klemenčič,
  • Anej Mitrovski,
  • Zala Mozetič,
  • Žan Pikula,
  • Špela Turel,
  • Rubi Zver,
  • Naadia Abdijanović,
  • Klemen Koren,
  • Miha Paravan,
  • Jana Vogrinčič Bizjak.

5. razred:

  • Žan Jelerčič,
  • Maj Mikulin,
  • Aleks Pejić Rupnik,
  • Šeli Brešan Semič,
  • Eva Bajc,
  • Lev Lipušček.

6. razred:

  • Sara Bizimoska,
  • Tjaša Cussini,
  • Lara Gregorič,
  • Maks Hauptman,
  • Teja Kobal,
  • Marisa Kodelja,
  • Taja Mahkovič,
  • Julija Makovec,
  • Zoja Ocvirk,
  • Pija Paravan,
  • Veronika Velikonja,
  • Sara Žabar.

7. razred:

  • Martin Arčon,
  • Jaka Faganelj,
  • Urška Hvalič,
  • Lan Mezga.

8. razred:

  • Dana Begović,
  • Sabina Djurdjević,
  • Malaja Mikulin,
  • Svit Paravan,
  • Zala Perendija,
  • Isabel Villalba,
  • Kaja Vogrinčič Bizjak.

9. razred:

  • Alma Gerbec,
  • Lovro Kerpan,
  • Juš Komel,
  • Iva Mačus,
  • Julija Miklavec,
  • Nejc Mozetič,
  • Zala Saksida,
  • Tina Simčič.

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 18. 1. 2020, na Fakulteti za računalništvo in informatiko v Ljubljani so se uvrstili:

  • Veronika Velikonja,
  • Svit Paravan in
  • Zala Saksida.

ISKRENE ČESTITKE!

Aktiv MAT, RAČ