Pozdravljeni starši sedmošolcev, ki so se udeležili šole v naravi na Kopah.

S strani obračuna storitev vam sporočam, da vam bo šola ta mesec poslala položnico za prvi obrok stroškov, ki so vezani na šolo v naravi na Kopah. Prvi obrok je zgolj okvirna ocena stroškov, saj čakamo še nekaj računov, nekatere pa je šola že prejela in jih mora plačati, zato vam moramo tudi na takšen način narediti obračun. Z drugim obrokom boste prejeli tudi podatek o končni ceni stroškov šole v naravi. V primeru, da bi kdo že s plačilom prvega obroka preplačal stroške, vam jih bomo vrnili na vaš račun ali upoštevali za plačilo šolske prehrane, če se boste s tem strinjali seveda.

Hvala za razumevanje.

Nataša Penko, tajnik VIZ

p.s.

Imamo še kar nekaj slik in videoklipov na zalogi za objavo, vendar je sedaj prioriteta na spletni strani obveščanje glede izrednih razmer in urejanje spletne učilnice. Obljubim pa, da nebom pozabila na vaše slike!

Dostopnost