Učenci, ki imate morda še kakšen zvezek, delovni zvezek ali učbenik na šoli, pa ga potrebujete za delo od doma, lahko (starši) pridete iskat na šolo med 8. in 10. uro v torek, 24. 3. 2020 ali sredo, 25. 3. 2020. Ko boste pred glavnim vhodom (desni vhod “predmetna” stopnja), pokličite na telefonsko številko 05 3359 054, da vam pridemo odpret vrata. Vstopanje je samo posamično, eden po eden, zato vas prosimo za strpnost in upoštevanje vseh preventivnih in varnostnih navodil strokovnih služb (predvsem primerna razdalja). Glede na odredbo Vlade RS pa bodite pozorni še na “druženje v skupini do 5 oseb”, v primeru, da vas bo ob istem času pred vhodom skupaj 5 ali več staršev. Hvala za razumevanje.