Spoštovani starši.

 

Prihodnji teden se v šolske klopi vračajo še preostali učenci in sicer v ponedeljek, 1.6. 2020, učenci 4. in 5. razreda, v sredo,3.6. 2020, pa še učenci od 6. do 8. razreda. Pouk bo potekal v normativno določenih oddelkih (kot pred razglasitvijo epidemije) in po urniku, ki je veljal do 16.3. 2020, razen izbirnih predmetov, ki se ne bodo izvajali.

Še vedno bomo morali izvajati predpisane higienske ukrepe, kar med drugim pomeni tudi, da se v šolo lahko vrnejo samo zdravi otroci. Zato mora šola obvezno pridobiti podpisano Izjavo staršev pred vstopom otroka v šolo, s katero potrdite, da je otrok zdrav. Otrok naj jo v ponedeljke prinese v šolo, lahko pa jo starši po e-pošti pošljete razredniku.

Podrobnejša navodila boste še dobili.

Andreja Glavan Podbršček, pomočnica ravnatelja

Izjava staršev pred vstopom otroka v šolo

 

Dostopnost