Spoštovani učenci,

v okviru otroškega parlamenta ste v šolskem letu 2019/20 sodelovali na likovnem natečaju z naslovom Naših 30 otroških parlamentov v okviru Zveze prijateljev mladine. Vsa oddana dela iz 15 šol je izbrana komisija ocenila. Od vseh prispelih del so bila za šolski koledar 2020/21 iz naše šole izbrana tri dela. Nagrajenci naše šole so Rebeka Slokar, Lana Peternelj in Nenad Stojanov. Učenci so prejeli nagrado na podelitvi v torek, 6. 10. 2020, v avli Mestne občine Nova Gorica, kjer je na ogled razstava vseh prispelih likovnih izdelkov do 18. 10. 2020. Vabljeni k ogledu!

Vsi sodelujoči na likovnem natečaju bodo prejeli šolski koledar Zveze prijateljev mladine.

Vsem, ki ste sodelovali, izrekam iskrene čestitke.

Mojca Batič Škarabot, mentorica Otroškega parlamenta OŠ Frana Erjavca Nova Gorica

Slika: vir MONG

Dostopnost