Spoštovani starši,

Mestna občina Nova Gorica in delovno operativna skupina »Nova Gorica otrokom prijazno UNICEF-ovo mesto« ter Mladinski center Nova Gorica vabijo na brezplačni spletni delavnici »Z gibanjem skozi življenje«, ki bosta potekali v sklopu iniciative »V znanju in povezovanje je moč«.

Z GIBANJEM SKOZI ŽIVLJENJE – ODRASLI

KDAJ? torek, 17. 11. 2020, 17.00 – 18.30

Na spletni delavnici, namenjeni odraslim, ki jo vodi Sebastjan Budihna, mag. kin., bomo spoznali pomen telesne aktivnosti v odrasli dobi, izvajanje starosti primerne telesne dejavnosti, odgovorili na vprašanje, ali je visoko intenzivna telesna dejavnost res boljša od nizko intenzivne telesne dejavnosti, ter predstavili osnovne metode za razvoj gibalnih sposobnosti.

Obvezne prijave na: https://www.mc-novagorica.si/mc-za-otroke/nova-gorica-otrokom-prijazno-unicefovo-mesto/ ali na tel. številko 040 234 423.

Z GIBANJEM SKOZI ŽIVLJENJE – OTROCI

KDAJ? četrtek, 19. 11. 2020, 17.00 – 18.30

Na spletni delavnici, namenjeni otrokom, ki jo vodi Sebastjan Budihna, mag. kin., bomo spoznali pomen telesne aktivnosti v otroški dobi ter predstavili izvajanje starosti primerne telesne dejavnosti in osnovne metode za razvoj gibalnih sposobnosti.

Obvezne prijave na: https://www.mc-novagorica.si/mc-za-otroke/nova-gorica-otrokom-prijazno-unicefovo-mesto/ ali na tel. številko 040 234 423.

Dostopnost