Spoštovani starši.

Naslednji teden bomo v šoli lahko ponovno pozdravili naše učence prve triade.

Da bi bil njihov povratek v šolske klopi kar se da prijeten, vam v prilogi pošiljam nagovor ravnateljice, ge. mag. Lare Brun in sprejet protokol, ki ga moramo upoštevati vsi, tako zaposleni, kot učenci in starši oziroma tisti, ki otroka spremljajo v šolo in iz nje.
V priponki je tudi obrazec, ki naj ga učenci vrnejo razredničarki v torek, ob prihodu v šolo.

Še nekaj informacij: prijava na šolsko prehrano je nespremenjena od meseca oktobra, jedilnik bo v kratkem objavljen na spletni strani, prijave in odajave potekajo po običajni praksi (epošta, telefon). Šolski avtobus vozi po običajnem urniku.

Želimo vam lep podalljšan konec tedna.

Nagovor ravnateljice, mag. Lare Brun

Potokol

Obrazec – odhod domov

Dostopnost