Dane smo učiteljice na Kopah prijele zanimiv zapis dnevnika šole v naravi – presodite sami 🙂

“Ob 4. zjutraj smo zelo pridno in marljivo čistili sobo. Žal so nas sredi te aktivnosti zelo nevljudno zmotile učiteljice z izgovorom, da delamo neznosen hrup. Kljub temu, da so nas zmotile, je naša aktivnost bila nadaljevala zjutraj ob 7.30. Ko smo pospravili sobo smo mirno odšli za mizo in pojedli zajtrk. Po zajtrku smo si nadeli naše smučarske kombinezone in se peš odpravili do smučišča. Smučali smo od 9. do 13.45, vmes smo si privoščili čaj in mandarine. Po končanem smučanju smo dosegli, da je učiteljica prijazno dovolila, da smo odsmučali do koče, v kateri smo doma. Ko smo prišli v svoje sobe, smo se hitro preoblekli in odšli na kosilo.”

Čakamo še zapis deklet o popoldanskem delu, za pokušino pa nekaj današnjih utrinkov:

Dostopnost