Koledarsko leto gre počasi h koncu in tako tudi letošnja tekmovalna sezona v ženski športni gimnastiki. Naj na kratko povzamem, kaj se je v tem letu sploh dogajalo. Ajda je spomladanski del tekmovanj zaključila s štirimi zmagami na štirih tekmah, zaradi tega velikega uspeha je sredi sezone napredovala iz 5. v 6. stopnjo, kar sploh ni običajno. Njeno zagnanost pa je vse to še bolj okrepilo. V jesenskem delu tekmovanja je tako dosegla še dve zlati medalji na dveh tekmah, od katerih je bila ena mednarodna v Šibeniku.  

To nedeljo 13.11. 2022 je v Novem mestu potekalo državno prvenstvo v ženski športni gimnastiki. S ponosom lahko poveva, da je Ajda Stare že tretjič zapored osvojila naslov državne prvakinje v ženski športni gimnastiki. 

Kot pravi Nadia Comaneci: 

“Uživaj v popotovanju in skušaj postati vsak dan boljši, a pri tem ne izgubi strasti in ljubezni do tega kar počneš.”

S tako strastjo, predanostjo in ljubeznijo do gimnastike trenira naša Ajda. Največji čar vsega tega pa je, da kljub velikim odrekanjem v tem uživa. In to nam največ pomeni.

Velika zahvala gre tudi kolektivu vaše šole, ki jo ob vsem tem podpira in ji pomaga.

Neva & Dejan Stare

Dostopnost