Naslednjo soboto, 16. septembra, bo potekal največji rekreativni dogodek na prostem –  Dan miganja ZAME in za mojo družino – v Arboretumu Volčji Potok. Želimo si, da čudovit dan preživite z nami, v objemu čudovite narave, ki jo ponuja sama lokacija. Kaj smo pripravili?

Animacija za otroke – novost letošnjega dogodka

Za otroško animacijo bodo poskrbeli:

• Trkaj s premierno izvedbo Repki,
  • Azra in plesna šolo Libero Dance Center,
  • Zavod Mala ulica s poučnim predavanjem »Vloga odraslih pri razvoju otrokovih možganov»
  • Simona Krumpestar, dipl. babica in Petra Pirc, dipl. psihologinja, ki bosta predavali o materinstvu, ki v življenje staršev prinaša velike spremembe in odgovorili kako se soočiti z njimi

Z izjemnimi vadbami, primernimi prav za vsakogar, se bodo predstavili:

• Alenka Ružič Jovović – V Formi z Alenko,
  • Nuša Gnezda,
  • Ana Marija Mihelič,
  • Špela Jakša,
  • Jan Kovačič,
  • Anže Spreizer,
  • Zumbalicious Crew in mnogi drugi

Več o programi si lahko preberete tukaj https://www.generali-zame.si/danmiganjazame/urnik

Ko boste sami vadili, bo organizirano varstvo otrok.

Zagotovite si BREZPLAČNO PRIJAVO na dogodku.

Še več, poleg odrasle vstopnice prejmete še dve otroški vstopnici (velja za otroke do dopolnjenega 14 leta).

Za dodatne informacije pišite na info@danmiganjazame.si.

Se vidimo v Arboretumu Volčji Potok!