30. jubilejna kolesarska dirka Po Sloveniji v petek, 14. 6. 2024, prihaja tudi v Novo Gorico.

To pa pomeni, da bodo zaradi priprav na dirko in same izvedbe dirke, v Novi Gorici in njeni okolici posamezne ceste in parkirišča zaprte. Zapore bodo vplivale tudi na organizacijo šolskih prevozov v popoldanskem času.

Zato vas obveščamo, da bodo v petek, 14. 6. 2024, po pouku šolski avtobusi na VSEH relacijah izpred šole odpeljali samo enkrat, in sicer ob 14. uri. Ostalih odvozov po pouku ne bo.

Vsi tisti, ki boste po otroke v šolo prišli sami, prosimo, upoštevajte obvestilo o zaporah cest objavljeno na spletni strani Mestne občine Nova Gorica (https://www.nova-gorica.si/izpostavljeno/51984/zapore-cest-v-casu-3-etape-kolesarske-dirke-po-sloveniji) ter navodila policije in rediteljev ob progi.

Hvala za razumevanje.

Vodstvo šole

Dostopnost